Dikkat - JavaScript kapalı, Tarayıcınızın JavaScript ayarlarını kontrol edin. Tarayıcı ayarlarından JavaScript durumunu aktifleştirmeniz gerekli

Kargo, Ödeme, Sipariş ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı Peşin, Kredi Kartı Taksit ve Banka Havalesi/EFT seçeneklerinden size en uygun olanını seçmekte özgürsünüz.

Teslimat Bilgileri

Saat 14:00'a kadar verdiğiniz "24 Saat" ibareli ürünler aynı gün, saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.

Siparişinizde farklı temin süreleri olan ürünler bulunduğu durumda siparişinizdeki en uzun temin süresine göre işlem yapılacaktır.

Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurt dışı ve Kıbrıs'a teslimat bulunmamaktadır.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu üye girişi yaptıktan sonra  Sipariş Takibi linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri Hizmetleri sayfamızda bulunan Sipariş İptal Formunun açıklama kısmına iptal sebebinizi belirterek (yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmemiz için siparişinizin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir.

Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iade etmek için lütfen İade ve Değişim İşlemleri bölümüne gidiniz.

Genwoody.


Yükleniyor...