Dikkat - JavaScript kapalı, Tarayıcınızın JavaScript ayarlarını kontrol edin. Tarayıcı ayarlarından JavaScript durumunu aktifleştirmeniz gerekli

Sosyal Sorumluluk


GENWOODY Bütün Çocuklara eşit , adil ve çıkarsız oyuncaklar sunar

Çocuklar geleceğimiz… Çocuklarının fiziksel ve zihinsel sağlığına önem veren bilinçli ebeveynlerse gelişmiş bir toplumun mimarıdır. GENWOODY Ailesi olarak biliyoruz ki sadece aşılarla, spor veya besinlerle onların sağlığını koruyamayız. Ancak sağlıklı ürünler giydirip, eğlendirirken yaşlarına uygun sağlıklı materyallerle üretilmiş, yaratıcılığı destekleyen, hayal gücüne sınır koymayan oyuncak tercihleriyle beden ve zihin sağlıklarını koruyabiliriz.

Geleceğin deniz kokan çocuklarına umut dolu yarınlar bırakma hayalimiz…Sadece oyuncaklar değil, üretim süreçleri de yeşile ve insana saygı üzerine kurgulanmış GENWOODY markası sürdürebilirliği destekliyor.

Yakın zamanda çocuklar ve çevreyle ilgili sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirmeyi planlıyoruz. Böylelikle sitemizden temin edeceğiniz oyuncaklarla çocuklarınızın sağlıklı gelişimlerini desteklerken, sosyal sorumluluk çalışmalarımızla da onlara güzel bir ülke, güzel bir dünya bırakma düşüncenizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Çocuklarımızın sağlıklı gelişimi ve onlara iyi bir gelecek bırakmak için birlikte güzel günlere…

Katıldığımız ve Desteklediğimiz Etkinlikler

Yakacık Çocuk Esirgeme Kurumu çocuklarına mutluluk vermeye çalıştık.

Maltepe Çocuk esirgeme kurumuna hediyeler dağıttık.


Yükleniyor...